Make your own free website on Tripod.com
 

Web faqja ende ne perpunim

                                     
   
BALLINA | FoTo | MUZIK | POEZI
   
                                     
   
 

MUZIK

 
   
 

Folder / www.risi-ks.com - Noizy - Most Wanted [Mixtape 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Durim Gashi - Se ta besova un rinin [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Taulant Ajvazi - Kthemi prap ato ditet e mia [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Vllezrit Gashi - Keng Gurbeti [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Agron Macula - A Te Du [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Aurora - Qielli [2010]
Folder / www.risi-ks.com - B-eX Ft. J-joinT Bloody King - Banu Besnik [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Flori - Next [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Korab Shaqiri - Malesori [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Shqipe Bytyqi - Ah Medet [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Fatlum Ibrahimi - Nuk me shkon [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Valon Azizi - Llokumi me arra [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Valon Azizii - Moj vener Tallava [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Adelina Tahiri - Lemza [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Burim Kastrati - Ymer Popovci [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Gazi dhe Shyhrete Behluli - Live ne Dasem [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Genta Ismajli - Idolize Me [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Stine - Sa dua te te njoh [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Agron Macula - A te Du [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Dj Blindi - Remixs [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Fidan Stublla - Dashuris nuk i vije fundi [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Lenti - Vetem Ty [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Masar Gjakova - U kall Sonte Atmosfera [TALLAVA 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Noizy - Guess Ya Hatin [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Noizy ft Crazy Eagle - Dora Dridhet [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Shyhrete Behluli - Ti vallezo une po qaj [Hit i Kerkuar nga Lena]
Folder / www.risi-ks.com - TOP FEST 7 [KENGET KONKURUESE 2010]
Folder / www.risi-ks.com - 2po2 ft Immortel - Don mu ba si une [Premier Ne Risi-Ks]
Folder / www.risi-ks.com - Aferdita Demaku - Afer Teje [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Aferdita Hoxha - Te urrej dhe te dua [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Albana Syla - Ma mir esht pa ty [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Altin Shira - Jo nuk mundem jo [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Burim Gashi - Un me ty [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Da Ghost - Shpejtcia [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Dj Xiki - Ama Doren Moj Xhane [Remix 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Drita Musliu - Nese Ne Gurbet I Dashur [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Duli Debreshi - Per Ty [Live 2010]
Folder / www.risi-ks.com - F Kay Feat. Dafina Zeqiri - Edhe Njo [2010]
Folder / www.risi-ks.com - InSect ft ViZi - Gjith Ke Mendu [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Kaos feat. Lyrical Son Mc kresha - Krejt Njejt [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Kthjellu feat Flori - Ste Fal [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Labi - Ajshe [Live per Risi-Ks]
Folder / www.risi-ks.com - Labi - Dashuria ime [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Labi - Smundet me te bind [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Leonora Jakupi - Sa do doja te perqafoja [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Leonora Poloska - Kush [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Leotrim Gashi - Skom pare [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Lindor Krasniqi - Kaqurrele [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Luar - Film Premier [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Lyrical Son - Albanien regatone [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Mahmut Ferati - Me Mungon [Quality 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Meda e Vjollca Haxhiu - Hajde hajde [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Mixha Bib dhe Lazgushi - Ska ma Hite [Eminja Ka Lezet 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Motrat Hajzeri - E di [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Motrat Mustafa - 100 Vjet [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Motrat Mustafa - Te gjitha se bashku [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Nadi - Xhamadani [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Noizy - Sa ka si un (feat. Bohemi e Xhevi) [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Noizy - Still [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Noizy Feat Krimineli - So Sick [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Noizy Ft. Shadow A.K - Tuten me ec Vetem [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Nora Istrefi - Sekret [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Remi - Mere zemren [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Remziu Majlinda Shkurtja Dhe Tini - Veq Me Isharet [Potpuri 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Rihana - Dua te jem veq me ty [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Sabri Fejzullahu - Coca e mahalles [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Sala Dhe Ramizja - Kallet Vallja [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Shpat Kasapi - Tash po kthehesh [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Unikkatil - Trim i Gjall [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Vellezrit Mziu dhe Sofija [Prrall me Tupan 2010]
Folder / www.risi-ks.com - ViZi Ft FiTim - Falma [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Vllezrit Bajra - Arif Sinani [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Xheza - Gjojana [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Xili - Ani Ani [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Zef Beka - Syri i Nenes [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Adelina Berisha - Kujdes [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Adelina Berisha ft Stine - Dashuria fillon [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Adelina Emini - As Ti as Une [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Adelina Tahiri - Nuk jam penduar [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Adelina Thaqi - S dua te lesh gjurme [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Adem Ramadani - Vin Pampurat [Live 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Adnan Daci - O Bilbil Qe Kendon Ne Pranver [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Adnan Leka - Ti Je Ylli I Ksaj Nate [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Adrian Gaxha - Shkupi Tirana Prishtina [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Adrian Gaxha - Ti nuk je Ajo [4 Keng 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Aferdita Demaku - Boma hallall moj nane [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Aferdita Dreshaj - Nese Mendon [HIT 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Aferdita Elshani - Vllezrit e mi [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Afrim Muqiqi Dhe Labinot Tahiri - Ti Je Ma E Mira [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Agnesa - Po e Shijoj Jeten [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Agron Ahmeti - Ku i kam shokt e mi [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Agron Ahmeti dhe Shqipe Krinjeva - Luj me mu [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Agron Ndreca - Ani ani [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Agroni Shqipja - Hajde Nuse [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Agroni Shqipja Burimi Lendita - Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Agroni Shqipja Burimi Lendita Lali - Potpuri Album - [Gezuar 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Alba G ft Vizi - Bertit ma shum [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Albana Syla - Tash pa ty mbeta [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Albina - Veq Ty Te prita [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Albrie Hadergjonaj - Me Iku Dashuria [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Altin Shira - Ah moj zemer [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Arbrie Hadergjonaj - Puthjen Time [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Ardian Begaj - Ti ne Zemren Time [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Armendi - Me Thuaj [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Armendi Burimi Bitonia - Pak me zor pak me qef [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Arsim Avdyli - Dashurin ta kom fal [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Artan Ferati - Buzet tua [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Artani - Hajde Hajde Loqko [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Azemi dhe Edisoni - Tallava per Dedin [Album 2009]
Folder / www.risi-ks.com - Aziz Murati - Gjane Gjane Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Aziz Murati - Hajde Zemer [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Aziz Murati - Njeher per mu [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Aziz Murati - Ritmike [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Bajram Dobra - Te dua [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Bashkim Spahiu - O shpirt [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Berati dhe Qumilat - Ndahet Zemra [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Bertan Asllani - Pranoje [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Besart Halimi - Nates nuk i dihet [TOP FEST 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Besim Morina - Jetim [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Buka e Gurbetit - Album [Gezuar me Risi-Ks 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Capital-T - Ku Jon Paret [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Capital-T - Replay [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Cima Hasani Fizza - Neper Autobana [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Da Ghost - Fore more [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Da Ghost - I Vertet [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Da Ghost - Ma i Qarti [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Da Ghost - Ma i Qarti [Album Komplet 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Dafina Zeqiri - Stupid in Love [LIVE 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Daim Lala - Zemer Zemer [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Defrim Behluli - Per Ty [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Dhurata Ahmetaj - Veq Ty te Dua [TOP FEST 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Dj Blindi - Hajde Hajde [Album Remix]
Folder / www.risi-ks.com - Dj Blindi - Remix [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Dj Dedi - Instrumetale [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Dj Piroman - Remix [Hot Album]
Folder / www.risi-ks.com - Dj Slleky - Valle 2010 [Extra Per Dasma]
Folder / www.risi-ks.com - Dj Suat - I Burgosur [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Dj fLO feat. SKILLZ - V.I.P (Dub mix.1)
Folder / www.risi-ks.com - Dj.Blunt ft. Klani Shqiptar - Heyy [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Drita Musliu - Djal sheherli [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Dritoni - Kur do te martoj [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Eliza Hoxha Dhe Rosela Gjylbegu - Rruga e Zemres [Fituese Ne Kengen Magjike]
Folder / www.risi-ks.com - Emin Bytyqi - Qysh E Lype Ke Me Gjet [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Eranda Libohova Ft. Big Basta - Modeli me i Mire [TOP FEST 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Fadil Kodrolli - Keng kurbeti [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Fadili dhe Besarta Krasniqi - Ah Ti Dashnia e Shkret [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Falma Zemren - Album [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Fatmire Mjaku - E Di Gabova [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Fatmire Mjaku - Zemer Zemer Smuj Me Besu [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Feduard Zikolli - Shekulli I Ri [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Florian Krasniqi - shpirto [2010]
Folder / www.risi-ks.com - FuGaA feat. Da Ghost Bizzy - Kiu Kiu Kiu [Pa Cenzur 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Ganimete Bllaca - Ma ne fund [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Gazi Buqja Linda - Ndash me dit Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Gazi Buqja Linda - Te dua te dua Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Genta Ismajli - Bombarder [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Genta Ismajli - Game Over [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Gezuar me RISI-KS [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Gjuli - Fati Im Esht [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Gjuli - Jo Nuk Te Dua [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Gjyle Qollaku - Si Per Te Mir E Si Per Te Keq [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Gjyste Vulaj - Shkrihem pik pik [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Gjyste Vulaj - Veq ti [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Gold AG - Leter nga Burgu [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Gold AG - Toka e Shipnis [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Gold AG ft. Elita 5 - Cka mka syri [HIT 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Halime Mani - Mos Me Thuaj [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Hasan Qetaj - Luan e Shkelzen Haradinaj [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Hekuran Krasniqi - Gjeografia e Jetes Time [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Ilir Thaqi - Nese Ndahemi [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Iliret - Kenga e Naimit [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Kaos - Ti po don me kcy [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Keng Folklorike - Album [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Kenga Magjike [Komplet me Kualitet 2009]
Folder / www.risi-ks.com - Labi - Emrin mos ma Thirr [Extra Live per Risi-Ks]
Folder / www.risi-ks.com - Labinot Rexha dhe Qamil Hondozi - Album [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Leonora Jakupi - Puthja Jote [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Linda Krivaqa - Shuj [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Liridon Bajgora - Sa me ka mar malli [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Mahmut Ferati - Me Mungon [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli - Ti te Dada e Kie Venin [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Majlinda Pro Band Dhe Luljeta Krasniqi - Aman Of Aman Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Malesori - Hasmeria e Fundit [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Manjola Nalbani - Shprehi e Vjeter [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Mariza Ikonomi - Deshire [TOP FEST 7]
Folder / www.risi-ks.com - Meda - Jo Jo [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Meda - Pa Fat [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Mima dhe Zyber Avdiu - Hajt qike qike [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Mirsa Kerqeli - Status Koh [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Mirvet Shaqiri - Genjeshtare [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Motrart Mustafa - Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Motrat Bujari - Shko [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Motrat Hajzeri - Sa Her Te Sho Ty [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Mrika - Album [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Muaad Ft. Simpatico - Afrohu ma ngat [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Muharrem Ahmeti - Gjaku i Zemres Sime [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Nadi - Me mashtrove [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Naim Krasniqi Adelina Berisha dhe Grupi Polifonia - Potpuri Gezuar [2010]
Folder / www.risi-ks.com - NewPorn ft Rezarta shkurta - Club hit Mix [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Nexhat Osmani - Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Nexhat Osmani - Qfar te don ty zemra [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Nikoll Nikprelaj - Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Nikoll Nikprelaj Dhe Mahmut Ferati - Moj Shqipni [Live ne Oxygen]
Folder / www.risi-ks.com - Nikolle Nikprelaj Maria Lajqaj - Amerika [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Njomza Mejzini - Linda per ty [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Noizy - 3 Tyma [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Noizy - Telefoni [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Noizy Ft. Renegade J.R - Bonjour [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Noizy Ft.Dj Enno - Oh My [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Noizy ft Lil.Koli - Whats up [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Noizy ft Motrat Mustafa - Kemi Ngrit Flamurin [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Oran Shala - Ndahet Zemra Ne Dy Pjes [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Pro Band dhe Arberie Hadergjonaj - Oj lulije pllumb i bardhe [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Qemajl - Musliu - N zemren Time [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Ramadan Krasniqi - Me Ngadal [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Remzie Osmani - Dikur [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Remzije Osmani - Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Ryva Kajtazi - Veq Ty Te Du [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Sabri Fejzullahu - Nje deshir [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Samir Aliu - Sa Te Dua [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Samire Muqaj - Sa mka marri malli [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - SeLA a.K.a BosZMaN ft Azem Haziri - Lutja Nanes [2010]
Folder / www.risi-ks.com - SeLA a.k.a BosZMaN - Se jena Shqiptar [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - SeLA a.k.a BosZMaN ft. Antigona Dhe Mgh - Sonte [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Sef Duraj - Hajde hajde [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Seldi - Tipi i keq i Femres [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Sheribane Mema - Vet Ke Desht E Vet Kam Dasht [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Shqipe Krinjeva - Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Shyhrete Behluli - Sjam jelet e sjam fustan [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Shyhrete Behluli dhe Sinan Hoxha - Kendoma kengen [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Sinan Vllasaliu dhe Eliza Hoxha - E kujtoj at takim [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Skillz ft Libri - Nuk Jom Vet [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Stiveni Shqipja Labi - Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Stiveni Shqipja Labi - Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - TDS - Fillimi i Filmit [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - TDS ft. Skillz - Si manekene [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Teuta Kurti - Mall i Pashuar [TOP FEST 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Thumat - Big Brother [Album Humoristik]
Folder / www.risi-ks.com - Tingulli 3nt - Mix2 [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Tini - Lujna Knojna [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Tini - Zemra Ime [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Troja - Mbretereshes Kohe [TOP FEST 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Unikkatil Ft. Pristine - Eja eja [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Unikkatil ft Hudra a.k.a Problemi - Jaran [Pa Cenzur 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Vedati i Stupcave - Sa mka marr malli [2009]
Folder / www.risi-ks.com - Viktor Zenuni - Prap Te Dua [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Vilma dhe Kudreti - Jo Smundem Pa Ty [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Vjollca Haxhiu - Gabova Gabova [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Vjollca Haxhiu - Llafe Llafe [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Vllezrit Aliu Violeta Halidja Ramadani Gjylja Nazimi Albria Dhe Ismeti - Potpuri [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Vllezrit Gashi - Festojm Festen [Album 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Xeni dhe Doli - Te Festojm se bashku [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Xhavit Avdyli - Ruju Vajzo [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Xheki - E Di e di [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Xhela - Krejt i ke haramm [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Xhela - Te dua te dua [HIT 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Xhela - te dua te dua [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Xheza - Kadife Lal Moj [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Ylber Aliu - Te Dashuroj Po Ma Thot Zemra [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Yll Demaj - Lamtumir [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Zajmina ft Blero - Vec Ti [Premier 2010]
Folder / www.risi-ks.com - Zanfina Ismaili - Largoje Shoqen [2010]
Folder / www.risi-ks.com - Zemer Zemer - Grup [Album 2010]